یادداشت

همکاری با WP Rocket

خیلی خوشحال هستم که به اطلاع دوستان عزیز برسانم، طی تماسی که با بخش بازاریابی و شرکا تجاری WP Rocket داشتم، با این شرکت برای ضبط ویدیو آموزشی این افزونه به توافق رسیدیم و شرکت وردپرس راکت طی این تماس جهت ضبط این ویدیو یک لایسنس 1 ساله جهت ضبط این برنامه در اختیار من قرار داده شده است.

جزئیات همکاری با WP Rocket

در حال حاضر به دلیل تحریم‌های ایران نتوانستم در برنامه شرکا تجاری یا بازاریابی این شرکت فعالیت کنم و همکاری من فعلاً در حد آموزش و معرفی این افزونه خواهد بود. در صورتی که در آینده این همکاری توسعه پیدا کند، اخبار جدید در همین نوشته به‌روزرسانی خواهد شد.

نکته بسیار مهم برای من در این همکاری نحوه برخورد این شرکت با افرادی است که مخاطب بالایی ندارند و احتمال جذب مخاطب برای این شرکت از طریق دوستانی که مانند من در آغاز فعالیت خود هستند کم باشد. اما با دیدن برخورد بسیار گرم و خوب این شرکت، این امیدواری در من ایجاد شد تا با انگیزه بیشتر به فعایت در این زمینه ادامه دهم.

در آینده احتمال همکاری‌های بیشتر با شرکت وردپرس راکت و توسعه دهندگان دیگر وجود دارد.

خرید افزونه وردپرس راکت

برای خرید این افزونه می‌توانید به سایت رسمی WP Rocket مراجعه کنید. این افزونه دارای 3 نوع لایسنس یا مجوز استفاده است که می‌توانید با خرید هر یک به مدت یکسال از افزونه و به‌روزرسانی های آن استفاده کنید.

WP Rocket هیچ نماینده فروش یا همکار فروش رسمی در ایران ندارد.

به‌زودی ویدیو آموزش افزونه WP Rocket از کانال یوتوب من منتشر خواهد شد، امیدوارم برای حمایت از من و دوستان ایرانی که در تمایل به همکاری با شرکت‌های معتبر بین المللی دارند از این ویدیو و سایر ویدیوهای مشابه حمایت لازم را بکنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با من تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا